SLAP – James Ruskin & Freddy K

Pierwsza impreza w tym sezonie w nowym dla nas miejscu – podziemiach industrialnego Portu Miejskiego. Na #13 edycję zaprosiliśmy dwie legendy szeroko pojętej muzyki elektronicznej: brytyjskiego tuza, Jamesa Ruskina i ikonę, pochodzącego z Włoch, a mieszkającego od lat w Berlinie Freddy K.


Line up: 

James Ruskin (BlueprintRecords, Tresor Records)
Freddy K (KEY)
Dtekk (Technosoul)
Spectribe (SLAP)

James Ruskin – urodzony w Londynie, gdzie już pod koniec lat 80. zainspirowany wczesną elektroniką i hiphopem zaczął swą przygodę z dj’ingiem. Po krótkim czasie pod wpływem Detroit techno skupił się on na produkcji muzyki, czego szybkim efektem było założenie jednego z najbardziej kultowych labeli w historii – BlueprintRecords. Od wczesnych lat 90. do dnia dzisiejszego jako dj porywa swoja eklektyczną selekcją, a jako producent wypracował sobie niepowtarzalne brzmienie, którym to jednak cały czas zaskakuje.
https://soundcloud.com/jamesruskin

Freddy K od początku lat 90. jest aktywistą i propagatorem, nie tylko muzyki techno, ale i powstałej wokół niej subkultury. Założyciel wytwórni ACV czy KEY Vinyl. Winylowy purysta, którego wielogodzinne sety są swoistą podróżą w czasie oraz przeglądem historii muzyki techno i które na stałe wpisały się w pamięć najbardziej wymagających tancerzy.
https://soundcloud.com/freddy_k_berlin

Dtekk – mecenas polskiej kultury techno, założyciel Technosoul, organizator Up To Date Festival, a przede wszystkim znakomity selektor i dj.
sc https://soundcloud.com/dtekk

Line up zamyka SLAP reprezenta Spectribe!
https://soundcloud.com/spectribe

See you on THE dancefloor!


Kiedy
6 października godz: 22:00


Port Miejski,
Kleczkowska,
50-227 Wrocław


Bilety:
35/40 zł przedsprzedaż
50 zł na bramce

Opublikowany w DJTagged