Łubu Dubu | Bistro

ul. Odrzańska 24-26, 50-113 Wrocław


Nazwa:Łubu Dubu | Bistro
Adres:

ul. Odrzańska 24-26, 50-113 Wrocław

Kontakt:

www.lubudubu.wroclaw.pl

Łubu Dubu | Bistro


Brakowało Ci miejsca, gdzie przychodziłbyś jak na domowego biforka i do którego  możesz wrócić po imprezie na małe afterparty? Niosąc szczęśliwą nowinę, ogłaszamy,  że takie miejsce już istnieje. Nazywa się Łubu Dubu! Możesz tu hałasować przed imprezą ― by rozkręcić się przy kilku głębszych, a także po imprezie ― by  pozytywnie zakończyć szaloną noc.  wita gości butelką octu, chlebem i cukrem, po pajdę ze smalcem odstoimy swoje, a mimo to - nie chce się stamtąd wychodzić. Mowa o nowym klubie Łubu Dubu przy ulicy Odrzańskiej, ktróry czynny jest od niedzieli do środy od 8 rano do 1:00, od czwartku do soboty 24h!!!

W Łubu Dubu można też wziąć oddech po całonocnym szaleństwie, napić się porannej kawy, zjeść pożywne śniadanie lub po prostu spędzić miło czas. Tatar, śledzik, kiełbasa z cebulą, schabowy, czy pierogi ze śmietaną sprawdzą się jako przekąski do piwa, a świeże pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym będą serwowane już od samego rana. Wszystko przyrządzane jest na miejscu i kosztuje od 8 do 12 zł. Do tego gorące i alkoholowe napoje w cenie 4 zł.

Przyjdź i przypomnij sobie smaki obiadów z dzieciństwa!! Posłuchaj Wandy i Bandy!! Pij, Tańcz i Baw się do białego rana!! Łubu Dubu Bistro ul. Odrzańska 24-29!!

Znajdź nas na facebook!


Dodaj do:

Mapa
Komentarze


Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
 

© 2008 - 2013 - Punkt Informacji Kulturalnej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i Wykonanie: BetterSite.pl, Utrzymanie i Rozwój: Stermedia
email marketing