Waiting For An Audience

Waiting For An Audience!

Koniec Lata w ZaZoo Beach Bar z Waiting For An Audience!

Są głosy, które brzmią na naszej plaży szczególnie. Taki właśnie jest głos Jakuba Goleniewskiego aka Jaq Merner, którego w tym roku słyszeliśmy już, kiedy wraz z zespołem Kroki otwierał sezon koncertowy w ZaZoo.

Minęło lato i Kuba ponownie stanie na scenie na piasku, tym razem jednak z naszym wrocławskim zespołem Waiting For An Audience. Jakub Goleniewski (wokal), Dawid Piątkowski (perkusja),Witek Pawelec (gitara), Jan Romaniszyn (gitara, instrumenty klawiszowe, wokal wspierający) i Filip Czerwiński (gitara basowa) to skład, który już 8 września poderwie Was z leżaków.

WFAA swoją muzykę nazywają „progressive GDM‘‘. Niestety ponieważ nikt poza zespołem nie wie co to znaczy, najbliższe prawdzie będzie określenie tego, co grają, jako indie rock, który w zależności od utworu przyjmuje bardziej taneczną lub refleksyjną postać. Ich muzyka to również wypadkowa inspiracji orbitujących wokół jazzu i elektroniki. Dźwięki przywołują wspomnienia najlepszych czasów muzyki alternatywnej, a dopełnia je unikalna barwa głosu wokalisty. Chłopaki mają za sobą występy między innymi na wydarzeniach Sofar w Warszawie i Wrocławiu oraz festiwalach Slot Art i Hej Fest. Aktualnie pracują nad swoją debiutancką płytą.

Widzimy się w ZaZoo!


Kiedy:
8 września o 19:30


ZaZoo Beach Bar
Dąbie,
50-370 Wrocław