niedziela, 15 września 2019

3 Majówka 2019 we Wrocławiu | lista wydarzeń

Festiwal 3-majówka 2019 we Wrocławiu

Festiwal 3-majówka 2019 we Wrocławiu | lista wydarzeń

Weekend 3-majowy 2019 we Wrocławiu zawsze jest pełen atrakcji! W tym roku oprócz festiwalu na pergoli, czeka nas masa dodatkowych atrakcji! 


Tradycyjna już 3-Majówka we Wrocławiu rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności. Weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Impreza, zgodnie ze swoją nazwą, odbędzie się w dniach 1 – 3 maja 2019 r. Podobnie jak w ubiegłym roku na urokliwych terenach Pergoli w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia. W związku z remontem Hali Stulecia koncerty w tym roku odbywać będą się na dwóch scenach plenerowych oraz mniejszej scenie nocnej w Centrum Konferencyjnym.

Od kilku lat impreza połączona jest z Gitarowym Rekordem Guinnessa odbywającym się tradycyjnie 1 maja we Wrocławiu. Przypominamy, że w ubiegłym roku na wrocławskim Rynku zagrało razem 7411 gitarzystów, a tym roku liczymy na więcej.

W Hali Stulecia w czasie trwania majówki można też zwiedzić wystawę największa na świecie wystawa „nie z tej Ziemi” pod patronatem NASA we Wrocławiu. Space Adventure to wspaniała kolekcja amerykańskich i radzieckich eksponatów wprost z US Space Rocket Center i NASA Visitor Center.

© 2008-2019 PIK Wrocław. | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.