niedziela, 20.01.2019
Festiwal 3-majówka 2019 we Wrocławiu

Festiwal 3-majówka 2019 we Wrocławiu | lista wydarzeń

Kult, Nocny Kochanek, Pidżama Porno, Happysad, Ira, Decapitated, Krzysztof Zalewski, Ania Dąbrowska, Mery Spolsky oraz projekt Albo Inaczej. Te zespoły otwierają długą listę wykonawców którzy wystąpią na 3-Majówce 2019 we Wrocławiu.


Tradycyjna już 3-Majówka we Wrocławiu rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności. Weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Impreza, zgodnie ze swoją nazwą, odbędzie się w dniach 1 – 3 maja 2019 r. Podobnie jak w ubiegłym roku na urokliwych terenach Pergoli w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia. W związku z remontem Hali Stulecia koncerty w tym roku odbywać będą się na dwóch scenach plenerowych oraz mniejszej scenie nocnej w Centrum Konferencyjnym.

Od kilku lat impreza połączona jest z Gitarowym Rekordem Guinnessa odbywającym się tradycyjnie 1 maja we Wrocławiu. Przypominamy, że w ubiegłym roku na wrocławskim Rynku zagrało razem 7411 gitarzystów, a tym roku liczymy na więcej.

Do dyspozycji majówkowych gości spoza Wrocławia będzie również Festiwalowe Pole Namiotowe położone w bezpośredniej bliskości miejsca koncertów.

© 2008-2018 PIK Wrocław. | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.