poniedziałek, 15 kwietnia 2024
Karaoke we wtorek we Wrocławiu | Karaoke Wrocław

Karaoke Wrocław | aktualna lista miejsc karaoke we Wrocławiu

Karaoke Wrocław! Lubisz śpiewać? Szukasz miejsc we Wrocławiu, gdzie możesz realizować swoją pasję? Nic prostszego! Zebraliśmy wszystkie miejsca, w których gości karaoke, całość podzieliśmy na dni tygodnia i dodaliśmy wszystkie atrakcje dla uczestników, tak powstała nowa lista miejsc karaoke we Wrocławiu.


Choć karaoke urodziło się w Japonii, to dość dobrze zaadaptowało się w wielu zakątkach świata, naturalnie na mapie śpiewającego świata nie mogło zabraknąć wrocławskich klubów i pubów, które na wieczory karaoke przygotowują specjalne promocje na barze, czy konkursy z nagrodami pieniężnymi. PIK postanowił ułatwić Wam przeszukiwanie internetowych czeluści i zebrał wszystkie wrocławskie karaoke w jednym miejscu. Jeśli coś przeoczyliśmy, to liczmy na Waszą pomoc. Pod adres: [email protected] możecie pisać, zgłaszać wydarzenia i informować o aktualnościach.

Karaoke w poniedziałek

W poniedziałki karaoke dla „Kociaków” w Klubie Czarny Kot, duży wybór piosenek polskich i zagranicznych, promocja na piwo na barze (5zł), a także konkurs na najlepsze wykonanie z nagrodą w postaci mocniejszego procentu. Karaoke startuje o 19.00, wstęp bezpłatny.  W poniedziałki i wtorki śpiewać można także w klubo-kawiarni PRL dla uczestników czeka promocja na piwo po 4,50. Start 21:00. Nowością jest poniedziałkowe w klubie Melanż gdzie dla zwycięzców czeka 0,5L wraz z napojem oraz Karaoke rosyjsko – ukraińsko języczne w Lewitacji.

Каждый понедельник мы устраиваем караоке вечеринки в баре Lewitacja. Заряжаемся отличным настроением на предстоящую неделю. Встречаемся с друзьями и поём любимые песни, выбор огромный – от Скрябина до Элджея. Начало в 21:00, вход свободный.

PONIEDZIAŁEK

Karaoke we wtorek

Karaoke w klubie HAH Wrocław to dodatkowo konkurs wokalny, z wieloma nagrodami nie tylko na barze, ale i voucherami do kosmetyczki, czy restauracji, a czasami biletami na wydarzenia kulturalne. Wtorkowy zwycięzca ma zagwarantowane miejsce w wielkim finale. Dla wszystkich tego dnia promocja na piwo i drinki. Piwo 6 zł, Wódka + Cola 10 zł, Kamikaze -12 zł. Wstęp darmowy, start o godzinie 22:00. Konkurs karaoke prowadzi jak zwykle Katrina, a o dobrą imprezę dba Slovik. We wtorek pośpiewamy też w PRL-u. Nowym miejscem na macie karaoke jest Piwnica 2.0, karaoke po długiej przerwie wróciło też do klubu Cherry.

WTOREK

Karaoke w środę

Środowe wieczory to, jak zapowiada klub Lewitacja, karaoke na wysokim poziomie! Oczywiście, wykształceni wokaliści na pewno zostaną docenieni lecz bardziej od ilości czystych dźwięków liczy się u nas przede wszystkim świetna wspólna zabawa. Jeśli komuś brakuje odwagi aby zaśpiewać na pewno pomoże mu wyjątkowa promocja: dwa duże piwa w cenie 10 zł i nagle każdy zamienia się głosem z Edytą Górniak. Dodatkowo karaoke jest połączone z imprezą więc w przerwach od śpiewania znane i lubiane hity zaciągną wszystkich klubowiczów na parkiet. Wstęp bezpłatny start od godziny 21.00.

W środy i soboty pośpiewamy, także w Fuga Mundi Club&Pub, start od 21.00 oraz od niedawna w  Cylindair Pub & Club tu i tu wstęp darmowy.

ŚRODA

Karaoke w czwartek

Całkiem nowe jest czwartkowe karaoke w Surowcu przygotowano specjalne promocje na barze! Wśród uczestników losowanie nagrody: 0.5 l wódki + soft.  Im więcej piosenek zaśpiewasz tym większa szansa na wygraną 🙂 Losowanie o 01:00 !! Tego dnia pośpiewamy też w Klubie na Jatkach.

CZWARTEK

Karaoke w piątek

W piątki swoje podboje dla fanów karaoke otwierają aż cztery miejsca – Klub na Jatkach, Głuchy Telefon, Pub Pawilon i Afera. Na Jatkach startujemy o 21.00, tego dnia także promocja na barze za 4 zł do 22.00 kupimy shota lub piwo.

W Głuchym Telefonie karaoke startuje o 22.00, całość prowadzi DJ, który zapewnia, że śpiewać każdy może. Nie ważne czy jest amatorem, czy gwiazdą estrady! Dla odwagi promocja 4+1 gratis na shoty i piwo.

W Aferze czeka na was „Najgorsze Karaoke we Wrocławiu”, które startuje po 22.30, dla uczestników często pojawiają się specjalne promocje na barze. Spośród śpiewających losowani są zwycięzcy, którzy – jeden otrzyma 0,5l wódki+ sok, a drugi 2,5 l. piwa. Wstęp na karaoke jest bezpłatny.

PIĄTEK

Karaoke w sobotę

Podobnie jak w środę, na sobotnie karaoke zaprasza Fuga Mundi Club&Pub, dla śpiewających gratis shoty oraz/lub darmowe karnety na grę w poola. Zabawa ze wsparciem DJ-a zaczyna się od 21.00, wejście jest bezpłatne. Tego wieczoru Karaoke także na sali Heaven w klubie HAH jednak tutaj za wejście zapłacimy 15 zł.
Kolejnym miejscem na mapie jest Klub na Jatkach, który zaprasza na Karaoke & DJ Party, tego dnia w promocji Piwo ( 7zł ) i szoty ( 5zł )

SOBOTA

Karaoke w niedzielę

Niedziela mapa karaoke Wrocławia jest aktualnie pusta, jeśli coś się zmieni to naturalnie poinformujemy Was o tym.

© 2024 Punkt Informacji Kulturalnej - Wrocław | Grupa Medialna PIKPLUS.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.

error: Alert: © Licencja na publikację. Wszystkie prawa zastrzeżone.