czwartek, 23.05.2019

O NAS

PIK, czyli Punkt Informacji Kulturalnej od ponad 10 lat obecny jest w przestrzeni miejskiej i internetowej Wrocławia. (Niewiele serwisów o tematyce kulturalnej może pochwalić się takim stażem). Przez ten czas PIK niezmiennie dostarcza informacji o tym, co kulturalnego dzieje się w mieście.

Naszym atutem jest niezależność i zespół pełen pasji.

I chociaż nasze informacje nie są tak popularne jak te o wypadkach samochodowych czy wykolejonych tramwajach, to przekazujemy je Wam w nadziei, że zachęcimy do wspólnego i bezpiecznego w nich uczestnictwa, oczywiście po bezawaryjnym dotarciu na nie i powrocie z nich.

Pierwsza odsłona PIK-a miała miejsce 28 kwietnia 2008 roku.

Teraz postanowiliśmy poszerzyć nasze horyzonty o Poznań, Kraków, Łódź i Warszawę.


Adres zbiorczy redakcji do przesyłania informacji prasowych o wydarzeniach, koncertach, wystawach itp.: info@pik.wroclaw.pl

Kontakt z redakcją PIK – Punktu Informacji Kulturalnej – Wrocław


Redaktor naczelna / Dział PRESS ROOM:
Dorota Olearczyk – d.olearczyk@pik.wroclaw.pl

Redaktor prowadzący:
Marcin Suchorabski – m.suchorabski@pik.wroclaw.pl

Redaktor:
Marta Wróbel – info@pik.wroclaw.pl

Dziennikarka:
Krystyna Kubacka-Góral – k.kubacka-goral@pik.wroclaw.pl

Dział FOTO:
Andrzej Olechnowski – a.olechnowski@pik.wroclaw.pl
Julian Olearczyk – j.olearczyk@pik.wroclaw.pl
Waldemar Szuchnik – w.szuchnik@pik.wroclaw.pl

Dział KINO:

Aleksandra Klonowska – a.klonowska@pik.wroclaw.pl
Zuzanna Kociuga

Dział ART:
Barbara Haręża – b.hareza@pik.wroclaw.pl

Dział IT / Transmisje LIVE:
Marcin Suchorabski – m.suchorabski@pik.wroclaw.pl

Wydawca / CEO:
Marcin Skarżyński – m.skarzynski@pik.wroclaw.pl


Reklama na PIK-u:

Magdalena Łasak – magda@forcemedia.pl


Nasz serwis stworzyliśmy hobbistycznie i jest on całkowicie niezależny. Misją PIK-a jest  prezentowanie, możliwie jak najszerszej, oferty kulturalnej Wrocławia, a także wspieranie inicjatyw alternatywnych i niszowych. Od 10 lat zdobywamy zaufanie użytkowników i budujemy silną pozycję na lokalnym rynku, za co dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasz serwis, oraz tym, którzy poświęcają swój wolny czas dla PIK-a.

Staramy się ulepszać nasz serwis i gdy tylko jest to możliwe – dodajemy nowe rozwiązania, ułatwiające poruszanie się po PIK-u. Pracujemy też stale nad jakością naszej publicystyki, żeby jak najlepiej informować o bogatym życiu kulturalnym w stolicy Dolnego Śląska.


Jeżeli masz uwagi co do błędów na stronie, propozycje ulepszenia naszego serwisu lub chciałbyś/chciałabyś z nami współpracować – napisz: info@pik.wroclaw.pl

© 2008-2019 PIK Wrocław. | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.