Army of Lovers to profesjonalna grupa tańca erotycznego z międzynarodowym doświadczeniem . Najlepsi, najprzystojniejsi tancerze erotyczni.
Army of Lovers to grupa profesjonalistów z branży Erotic Show. Tancerze dbają o to, żeby ich pokazy były czymś więcej, niż tańcem erotycznym. Olbrzymią wagę przykładają nie tylko do tego, co dzieje się na scenie, ale i do tego, co rozgrywa się poza nią: muzyka, światła, atmosfera – oto co ich wyróżnia.
Zmysłowe tancerki i najprzystojniejsi striptizerzy to ich reklama. W tej branży historia rodzi się szybko, ale legendę buduje się długo. Dla nich taniec erotyczny jest sztuką. Pobudzają zmysły, rozpalają wyobraźnię i kreują nową rzeczywistość, w której każdy może być tym, kim chce. W końcu są od tego, żeby spełniać fantazje erotyczne w każdym wydaniu.
Data:
czwartek, 07.03.2019, 20:30
Wykonawca / Organizator:
Army of Lovers
Lokalizacja:
Wall Street Club Wrocław
ul Ruska 51
50-079 Wrocław
Bilety:
Cena - bilet standardowy - 30 PLN
Cena - bilet VIP ze specjalną niespodzianką - 60 PLN
