Zaczęło się od pomysłu wystawy Olgi…. mocne, czarno białe zdjęcia świń, żyjących na fermie przemysłowej. W tym samym momencie przyszła myśl: co zrobić by było lepiej? Tym, którym się udało, tym, którym uda się w przyszłości.
Po dwóch dniach pomysł był dopracowany. Wiadomo kto, co i dla kogo. Z każdym dniem coraz więcej osób zaangażowanych!
Zaczynamy mocno, wystawą Olgi Wałek pt: „Portret mojego pokolenia”. To uwieczniona na matrycy codzienność trzody chlewnej. DNA świni jest w 94% zbliżone do ludzkiego, jedynie szympansy są bliższymi kuzynami człowieka. Ale czy na tym kończy się nasze podobieństwo? ………..
Kontrastem będzie druga część wieczoru. Wszechobecny róż, maski, dekoracje, dobra muza i najlepsza atmosfera, a wszystko to dla wesołej gromadki z Azyl dla Świń „Chrumkowo”. Są szczęśliwe bo mają kochających opiekunów i swój skrawek na ziemi, no ale wiadomo tu dziura w dachu, tam dziura w płocie i trochę kasy trzeba, więc na świniaki idzie:
- kasa z bramki
 - kasa z puszek
 - część kasy ze sprzedanego piwa
 - będzie sklepik z gadżetami
 - będą super świńskie koszulki
 - będą wlepki i szprychówki
 - będą fotki, będą maski
 
i tyle na początek.
Zagrają:
- MIÓD
 - kEczuP
 - N Å T
 - Fundament
 - Elbert
 - Savvi
 
dress code:
na świński ryj – zakładajcie wszystko co różowe, im więcej różu tym lepiej, róż jest nieobowiązkowy, ale żeby trochę zachęcić… wśród różowych rozlosujemy fajne nagrody.
Data:
sobota, 02.02.2019, 21:00
Wykonawca / Organizator:
Surowiec
Lokalizacja:
Surowiec Wrocław
ul. Ruska 46A
50-079 Wrocław
							
Bilety:
					Bilet - 15 PLN
                                                                    
							




								
								
								
								
								
								






